KEYPAD NEDİR?

KEYPAD NEDİR?

Keypad, radyo frekansı ile çalışan kablosuz bir oylama sistemidir. Bir merkezi alıcı ve bir bilgisayar programı ile birlikte veriler toplanır ve katılımcıların sunumda yer alan soru slaytlarına verdiği yanıtlar anında bilgisayara aktarılarak grafik olarak ekrana yansıtılır. Toplantılarınızda dinleyicilerin interaktif katılımcılara dönüşmesinde "keypad" 'i kullanabilir, soracağınız sorular ve cevaplar üzerine yapılacak yorum-tartışmalar ile katılımcıları uyanık tutabilirsiniz.


Keypad, radyo frekansı ile çalışan kablosuz bir oylama sistemidir. Bir merkezi alıcı ve bir bilgisayar programı ile birlikte veriler toplanır ve katılımcıların sunumda yer alan soru slaytlarına verdiği yanıtlar anında bilgisayara aktarılarak grafik olarak ekrana yansıtılır. Toplantılarınızda dinleyicilerin interaktif katılımcılara dönüşmesinde keypadi kullanabilir, soracağınız sorular ve cevaplar üzerine yapılacak yorum-tartışmalar ile katılımcıları uyanık tutabilirsiniz.


Sistem nasıl çalışır?

Toplantı öncesinde hazırlanan sorular sisteme aktarılır. Toplantının akışı içerisinde yeri geldikçe katılımcılara sorulur. Katılımcılar keypad’in üstündeki tuşlara basarak soruları yanıtlarlar ve ekranda 3 sn. içerisinde görüntülenir. Bu sonuçlardan sonra dilerseniz sunumunuza devam edebilir veya sonuçların dağılımına göre bir tartışma başlatabilirsiniz. Toplantı bitiminde elde edilen sonuçlar Excel ve Powerpoint dosyaları olarak tarafınıza rapor edilir.